Indiški aromatingieji smilkalai “Palo Santo”

1.99

Neturime

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje užsakymams virš 30€

  • užsisakykite produktą iki 12.00 val. Paruošime ir išsiųsime ta pačią dieną

Tai itin aromatingi smilkalai pagaminti pačioje Indijoje. Smilkalai buvo plačiai naudojami religinėse apeigose, senovės medicinoje ar paprastai smilkomi namuose.

Palo Santo reiškmė yra “Šventasis medis”. Tai yra laukinis medis augantis Amazonės atogrąžų miškuose. Šio augalo mediena, lapai ir aliejus yra naudojamas jau tūkstančius metų vietinių šamanų kūno ir sielos gydymo tikslais, patalpų ir lauko “apvalymui” nuo blogos energijos ar paprasčiausiai kokybiškai meditacijai.  Taip pat Palo Santo naudodavo norit „apvalyti“ žmogaus sielą nuo bet kokios blogos energijos, tokios kaip pyktis, depresija, nusivylimas ar paprasčiausiai bloga emocinė būklė.

Šiais laikais smilkalai yra naudojami daugiau namuose, kaip išskirtinis kvapas, suteikiantis namų erdvei egzotišką prieskonį. Taip pat smilkalai padeda atsipalaiduoti emociškai ir lengviau susikoncentruoti. Nukeliaukite mintimis į nepaprastąją Indiją.

Pakuotėje yra 15g smilkalų lazdelės, pritaikytos naudoti namuose arba lauko terasoje. Apgaubkite savo namus nepaprasta energija ir išskirtine harmonija.