Pristatymo kaina Lietuvoje

Dėl paskelbto karantino, galimas vėlavimas. Dedame visas pastangas ragindami kurjerių tarnybas kuo operatyviau atlikti savo darbą.

Pristatymo būdas

Užsakymas iki 30,00 €

Užsakymas virš 30,00 €

Omniva paštomatas

3,00 €

NEMOKAMAS

LP Express paštomatas

2,50 €

NEMOKAMAS

Lietuvos pašto skyrius

LAIKINAI NEGALIMAS*

LAIKINAI NEGALIMAS*

Nurodytu adresu

3,50 €

NEMOKAMAS

Atsiėmimas namanija.lt biure Kaune

LAIKINAI NEGALIMAS*

LAIKINAI NEGALIMAS*

* Dėl COVID-19 viruso taikomų karantino sąlygų.

Pristatymas į Omnivą paštomatą

NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Omniva paštomatą Lietuvoje perkant už daugiau 30,00 €. Vieno užsakymo iki 30,00 € pristatymo kaina į Omnivą paštomatą Lietuvoje yra 3,00 €.

Užsakymų pristatymas į Omniva paštomatus gali vėluoti 1-5 darbo dienas dėl karantino metu pasikeitusių darbo sąlygų ir dėl namanijos bei kurjerių tarnyboms padidėjusio darbo krūvio.

Užsakymą pristatysime į Jūsų pasirinktą Omnivą paštomatą (siuntų savitarnos terminalą). Užsakytas knygas galite atsiimti Jums patogiu paros metu – paštomatai veikia kasdien, ištisą parą.

Omniva paštomatai yra šiuose miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Anykščiai, Akmenė, Akademija, Ariogala, Antežeriai, Avižieniai, Babtai, Baisiogala, Baltoji Vokė, Birštonas, Biržai, Druskininkai, Dusetos, Dercekliai, Eišiškės, Elektrėnai, Gargždai, Garliava, Galgiai, Giraitė, Ginkūnai, Ignalina, Jašiūnai, Jonava, Joniškis,, Jurbarkas, Kaišiadorys, Kalvarija, Karmėlava, Kazlų Rūda, Kelmė, Kėdainiai, Kretinga, Kybartai, Kudirkos Naumiestis, Kupiškis, Kuršėnai, Klipsčiai, Krekenava, Lazdijai, Lentvaris, Maišiagala, Marijampolė, Mažeikiai, Molėtai, Nemenčinė, Nida, Naujoji Akmenė, Pabradė, Pagėgiai, Pagiriai, Pakruojis, Palanga, Pasvalys, Plungė, Prienai, Radviliškis, Raudondvaris, Raseiniai, Rietavas, Riešė, Rokiškis, Rudamina, Rumšiškės, Rūdiškės, Skuodas, Simnas, Skaudvilė, Sudervė, Šakiai, Šalčininkai, Šeduva, Šilalė, Šilutė, Širvintos, Švėkšna, Švenčionys, Švenčionėliai, Tauragė, Telšiai, Tytuvėnai, Trakai, Ukmergė, Utena, Varėna, Venta, Vievis, Vilkija, Vilkaviškis, Visaginas, Zarasai, Žiežmariai.

Kai tik Jūsų užsakymas bus pristatytas į paštomatą, gausite SMS Jūsų nurodytu mobilaus telefono numeriu ir el. laišką. Jei siuntos neatsiimsite, po 3 dienų gausite SMS priminimą ir priminimą el. laišku.

Atminkite – Jūsų užsakymas saugomas paštomate 7 dienas. Po 7 dienų Jūsų užsakymas bus grąžintas mums ir tik po papildomo apmokėjimo šį užsakymą galėsime Jums pristatyti į vietą ar paštomatą.

Atsiimti užsakymą iš paštomato trunka ne daugiau 15 sekundžių:
1. Gavę pranešimą į mobilųjį telefoną, eikite prie Omniva siuntų terminalo, nurodyto SMS
2. Įveskite pranešimu gautą šešiaženklį durelių kodą
3. Paimkite siuntą iš automatiškai atsidariusio terminalo skyriaus ir uždarykite dureles

Siuntų savitarnos terminalai stebimi 24 val., juose įrengtos video kameros. Jūsų patogumui terminalai apšviečiami naktį, įrengtos šoninės užsklandos nuo vėjo bei stogas apsaugo vartotojus nuo blogų oro sąlygų.

Pristatymas į LP Express terminalą

NEMOKAMAS PRISTATYMAS į LP Express terminalą Lietuvoje perkant už daugiau 30,00 €.Vieno užsakymo iki 30,00 € pristatymo kaina į LP Express terminalą Lietuvoje yra 2,50 €.

Užsakymų pristatymas į LP Express terminalus gali vėluoti 1-2 darbo dienas dėl karantino metu pasikeitusių darbo sąlygų ir dėl Namanijos bei kurjerių tarnyboms padidėjusio darbo krūvio.

Užsakymą pristatysime į Jūsų pasirinktą LP Express siuntų savitarnos terminalą. Užsakytas knygas galite atsiimti Jums patogiu paros metu – pašto terminalai veikia kasdien, ištisą parą.

LP Express terminalai yra šiose vietose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Akademijos mstl., Alytus, Anykščiai, Biržai, Didžioji Riešė, Domeikavos k., Druskininkai, Elektrėnai, Gargždai, Garliava, Grigiškės, Ignalina, Jonava, Joniškis, Jurbarkas, Kaišiadorys, Kalvarija, Kelmė, Kėdainiai, Kretinga, Kupiškis, Kuršėnai, Lazdijai, Marijampolė, Mažeikiai, Molėtai, Naujoji Akmenė, Nemėžio k., Pakruojis, Palanga, Pasvalys, Plungė, Prienai, Radviliškis, Raseiniai, Rokiškis, Šakiai, Šilalė, Šilutė, Tauragė, Telšiai, Ukmergė, Utena, Varėna, Vievis, Vilkaviškis, Visaginas, Zarasai, Žiežmariai.

Kai tik Jūsų užsakymas bus pristatytas į pašto terminalą, gausite SMS Jūsų nurodytu mobilaus telefono numeriu ir el. laišką.

Atminkite – Jūsų užsakymas saugomas siuntų savitarnos terminale 3 dienas. Po 3 dienų Jūsų užsakymas bus grąžintas mums ir tik po papildomo apmokėjimo šį užsakymą galėsime Jums pristatyti į vietą ar LP Express pašto terminalą.

Atsiimti užsakymą iš LP Express siuntų savitarnos terminalo trunka ne daugiau 15 sekundžių:
1. Gavę pranešimą į mobilųjį telefoną arba elektroniniu paštu, eikite prie LP Epxress siuntų savitarnos terminalo, nurodyto SMS
2. Įveskite pranešimu abu gautuosius PIN kodus. 
3. Paimkite siuntą iš automatiškai atsidariusio terminalo skyriaus ir uždarykite dureles

LP Express pašto terminalai stebimi 24 val., juose įrengtos video kameros. Jūsų ir siuntos saugumą užtikrins integruotos apsaugos priemonės bei vaizdo įrašinėjimas.

Iškilus papildomiems klausimams reikia kreiptis informacijos telefonu  +370 (5) 2052120 arba elektroniniu paštu [email protected].

Pristatymas į Lietuvos pašto skyrių
Laikinai negalimas dėl COVID-19 viruso taikomų karantino sąlygų.

NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Lietuvos pašto skyrių perkant už daugiau 30,00 €. Vieno užsakymo iki 30,00 € pristatymo kaina į Lietuvos pašto skyrių Lietuvoje yra 3,00 €.

Užsakymą pristatysime į Lietuvos pašto skyrių pagal Jūsų nurodytą adresą.Kai Jūsų užsakymas bus pristatytas į pašto skyrių, gausite SMS Jūsų nurodytu mobilaus telefono numeriu bei pranešimą į gaunamosios korespondencijos dėžutę apie užsakymo gavimą pašto skyriuje.

Užsakytas knygas galėsite atsiimti Jūsų pašto skyriaus darbo laiku.

Atminkite – Jūsų užsakymas saugomas pašto skyriuje 15 dienų. Po 15 dienų Jūsų užsakymas bus grąžintas mums ir tik po papildomo apmokėjimo šį užsakymą galėsime Jums pristatyti į vietą ar pašto skyrių.

Užsakymų atsiėmimas biure Kaune
Laikinai negalimas dėl COVID-19 viruso taikomų karantino sąlygų.

Užsakymų atsiėmimas mūsų biure Kaune yra nemokamas. Užsakymo atsiėmimą biure pasirinksite, kai įdėsite prekes į krepšelį ir prisijungsite (ar prisiregistruosite).

Daugumą užsakymų įvykdome per 1-3 darbo valandas nuo užsakymo apmokėjimo.

Atsiimti savo užsakymą galite atvykti tik gavę el. laišką „Jūsų užsakymas paruoštas atsiėmimui“.

Atvykę atsiimti užsakymo į mūsų biurą, būtinai nurodykite užsakymo numerį.

Užsakymai mūsų biure yra saugomi 7 dienas, vėliau užsakymai yra anuliuojami.

Pristatymo trukmė

Kiekvienos prekės puslapyje yra nurodyta prekės pristatymo trukmė, t. y. per kiek laiko ši prekė Jums bus pristatyta Lietuvoje. Sandėlyje turimas prekes pristatome per 1-2 darbo dienas. Jei apmokėjimas atliekamas iki 12:00, prekes išsiunčiame tą pačią dieną. (Darbo dienomis)

El. pašto žinute Jus informuosime apie kitą darbo dieną vykdomą užsakymo pristatymą. Pristatome ir namų, ir darbovietės adresu, tik, pastaruoju atveju, būtinai nurodykite darbovietės pavadinimą. Jei pateikiamas namų adresas yra daugiabutyje su koduotomis laiptinės durimis, gavėjo adreso lauke būtinai įrašykite laiptinės durų kodą (pvz. Laisvės pr. 10-100, durų kodas 123).

Pristatymo laikas

Užsakymai Lietuvoje pristatomi 8.00 – 17.00 val. darbo dienomis. Savaitgaliais ir švenčių dienomis užsakymai nėra pristatomi.

Jei užsakymą atlikote darbo dieną (pavyzdžiui, antradienį) iki 14.00 val. ir pristatymo terminas yra 1 darbo diena, užsakymą gausite ateinančią darbo diena (trečiadienį) 8.00 – 17.00 val.

Jei užsakymą atlikote antradienį po 14.00 val. ir pristatymo terminas yra 2 darbo dienos, užsakymą gausite ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.

Jeigu pristatymo laiku Jūs pats(-i) negalėsite priimti siuntinio, būtinai pasirūpinkite, kad kas nors vietoj Jūsų tai galėtų padaryti.

Garantija ir grąžinimas

Visoms parduodamoms prekėms, taikoma leidėjo garantija. Jeigu gaunate nekokybišką prekę, galite mums gražinti ją iš karto arba vėliau. Apie gautą nekokybišką prekę informuokite mus el. pašto adresu: [email protected]. Mes su Jumis susisieksime ir sutarsime dėl laiko, kada galėsime pristatyti tokią pačią kokybišką prekę ir susigrąžinti nekokybiška prekę. Ant prekių įpakavimo aiškiai užrašykite “Nekokybiškos prekės” ir Jūsų (kaip siuntėjo) bei mūsų (kaip gavėjo) adresą: Juozas Kudirka, Alko g. 8A-1, LT-51285 Kaunas
Už nekokybiškos prekės pristatymą ir grąžinimą mokame mes. Tuo atveju, jei nekokybiškos prekės negalėsime pakeisti į tokią pačią kokybišką, pasiūlysime kitą tiek pat kainuojančią prekę arba grąžinsime pinigus už nekokybišką prekę.

Jūs galite grąžinti mūsų parduotuvėje pirktas prekes per 14 dienų nuo užsakymo gavimo. Prieš grąžindami prekes, informuokite mus apie tai el. pašto adresu: [email protected]. Ant grąžinamų prekių įpakavimo užrašykite “Grąžinimas” ir išsiųskite mums adresu: Juozas Kudirka, Alko g. 8A-1, LT-51285 Kaunas.
Garantuojame sumokėtos sumos, įskaitant Jūsų apmokėtas prekių pristatymo išlaidas, grąžinimą. Gražindami prekes Jūs apmokate tik tiesiogines prekių grąžinimo išlaidas.

Nemokamas siuntimas

Visiems užsakymams virš 30€

Greitas

Užsakymų paruošimas

30 dienų

Pinigų grąžinimas

Asmens duomenų

Apsauga