7 patarimai kokia turi būti tinkama paakių priežiūra

Paakiai – viena jautrausiai reaguojančių vietų moters odoje į vykstančius procesus organizmo viduje. Tai natūraliai vykstantys senėjimo procesai, bloga mityba, besaikis alkoholio ir nikotino vartojimas, stresas, nemiga bei begalę kitų veiksnių, kurie yra atsakingi už mūsų išvaizdos pokyčius. Nemažiau prie to prisideda ir aplinkos veiksniai bei įvairios odos priežiūros priemonės bei grožio procedūrų ritualai. Tinkama paakių priežiūra yra ypač svarbi, jei norite kuo ilgiau džiaugtis lygia paakių oda.

  1. Paakių oda patartina pradėti rūpintis atsakingai jau nuo 25 metų. Tinkama paakių odos priežiūra namų sąlygomis yra itin svarbi. Tokio amžiaus moterys tūrėtų pradėti naudoti silpnos koncentracijos kremus ar skystą paakių želė. Vyresnėms moterims reiktų ieškoti stipresnio poveikio priemonių, kurios skatina odos atsinaujinimo procesus. Tai didesnės koncentracijos kremai, serumai, kapsulės bei kaukės. Teisingai pasirinksite gerą priemonę, atsižvelgę į paakių odos būklę. Jei jūsų paakiai yra linkę sausėti ir pamažu atsiranda mažų raukšlių, arba jei yra pajuodę paakiai ar paburkę paakiai, naudokite priemones, kurios maitina odą. Kremą ar serumą naudokite ryte ir vakare. Taip palaikysite lygią paakių odą bei sulėtinsite senėjimo procesus.
  2. Paakių kaukės yra naudojamos kaip profilaktinė priemonė. Jų būna įvairios paskirties bei sudėties. Tai skatinančios raukšlių bei paburkimo sumažėjimą, gaivinančios paakių odą ar mažinančios juodus ratilus aplink akis. Maitinamosios paakių kapsulės padeda pašalinti dienos nuovargį, patinę paakiai bei kiti pakitimai. Kaukės maitina ir drėkina bei sulėtina raukšlių susidarymo procesus.
  3. Paakių odos priežiūra prasideda nuo paprastų rytinių grožio ritualų ir vakaro procedūrų, kurioms reikėtų skirti daugiau laiko. Ryte dažniausiai kamuoja paburkę ar pajuodę paakiai. Naudokite žaliosios arbatos ledukus. Taip padėsite odai greičiau „pabusti“. Žaliojoje arbatoje esantis kofeinas bei ledukų šaltis tonizuoja odą ir ją atgaivina.
  4. Lauke paakiams pavojingiausi yra UV spinduliai, dėl to nešiokite akinius nuo saulės.
  5. Vakare svarbiausias jūsų uždavinys yra kruopščiai nusivalyti makiažą. Tam naudokite specialius makiažo valiklius. Atkreipkite dėmesį į jų paskirtį, nes ne visi makiažo valikliai yra skirti nuvalyti vandeniui atsparią kosmetiką. Jei retai naudojate dekoratyvinę kosmetiką ir neturite makiažo valiklio, jums puikiai tiks augalinis alyvuogių, saulėgrąžų ar sezamų aliejus. Suvilgykite aliejumi vatos tamponėlį ir švelniais judesiais nuvalykite makiažą.
  6. Arbatos kompresai yra dar viena puiki priemonė paakių odos priežiūrai. Juodi paakiai išduoda, kad Jums trūksta poilsio. Užplikykite žaliosios, juodos, mėtų  ar ramunėlių arbatos pakučius verdančiu vandeniu, palaukite keletą minučių, ištraukite ir jau atvėsusius dėkite ant paakių.
  7. Iš tradicinių priemonių puikių rezultatų pasieksite jei kasdien naudosite agurko griežinėlius ar bulvių tarkių kompresus. Taip pat galite išmėginti šalto pieno kompresus ar nuo seno pripažintą ricinos aliejų.

Kaip matote, priemonių paakių odos priežiūrai yra išties nemažai. Pasirinkite jums labiausiai tinkamiausią ir visų svarbiausia prisiminkite, jog kartais užtenka gerai išsimiegoti.

Nemokamas siuntimas

Visiems užsakymams virš 30€

Greitas

Užsakymų paruošimas

30 dienų

Pinigų grąžinimas

Asmens duomenų

Apsauga