5 patarimai kaip padėti plaukams augti greičiau

aliejukas plaukams

Nėra jokios stebuklingos formulės, kuri padėtų jūsų plaukams greičiau augti. Tačiau ne paslaptis, kad plaukams daug įtakos turi mūsų sveikata ir emocinė būklė. Kai esame įsitempusios ir nuolatos patiriame stresą, regis visas organizmas bando su tuo kovoti. Oda tampa pilkesnė, pradeda lūžinėti nagai ir galiausiai mums nepaklūsta plaukai. Laimei, yra keletas būdų, kurie gali padėti jūsų plaukams augti greičiau. Apsišarvuokite kantrybe.

  1. Ankščiau minėtas stresas turi nemažai įtakos tokiam natūraliam reiškiniui kaip plaukų augimas. Jei dažnai tenka susidurti su emociškai sekinančiomis situacijoms, plaukai automatiškai elgsis atitinkamai. Kuo daugiau pasinersite į blogas emocijas, pyksite ir rėksite, tuo daugiau plaukų atsidurs jūsų šepetyje arba delne, kai per juos perbrauksite ranka. Jie apsistos ties slinkimo ar ilsėjimosi stadija. Tačiau, jei pradėsite kontroliuoti stresą, po 5-9 mėnesių plaukai pradės atauginėti.
  2. Ieškodami būdo, kaip sumažinti stresą, pagalvokite apie tokius raminančius užsiėmimus kaip joga, meditacija ar atpalaiduojantys pratimai. Kartais pasimėgaukite ramybe skirdamos laiko sau. Pagulėkite aromatinėje vonioje, paskaitykite romantišką knygą ar linksmai pavakarokite su gera komedija. Tai bent trumpam atitrauks jus nuo įtemptos dienotvarkės.
  3. Jei norite greičiau pagelbėti savo plaukams, turėtumėte sureguliuoti savo mityba. Nebereikalo sakoma, kad skrandis – tai ne šiukšlių dėžė. Vitaminų trūkumas ir pastovus greito ar nesveiko maisto vartojimas sukels plaukų slinkimą ir lūžinėjimą. Sveika mityba plaukams suteiks energijos ir sureguliuos galvos odos būklę. Tai yra pati natūraliausia plaukų augimą skatinanti priemonė. Taigi, turėkite omenyje, kad grožis slypi viduje. Vartokite tokius maisto produktus kaip pupelės, kiaušiniai, žuvis, pienas, mėsa, riešutai ir citrusiniai vaisiai. Manau, kiekviena atrasite kuo pamaitinti savo išsekusius plaukus.
  4. Priverskite greičiau augti plaukus reguliariai masažuodami galvą ir juos pakirpdami. Galvos masažas skatinta kraujo cirkuliaciją, bei padeda atpalaiduoti galvą ir plaukų šaknis, kas skatina greitesnį plaukų augimą. Kasdien masažuokite galvą sukamaisiais judesiais. Kartu galite naudoti maitinančias priemones, kaip aliejukas plaukams. Taip galite pagerinti galvos kraujotaką ir plauko vidinę sudėtį, ir plaukų augimas per mėnesį taps akivaizdžiau matomas.
  5. Periodiškai kirpdamos plaukus, padėsite jiems greičiau augti. Tai padeda išvengti plaukų lūžinėjimo ir skilinėjančių galiukų. Taip pat galite periodiškai atlikti įvairias plaukus maitinančias procedūras. Keratinas plaukams yra viena populiariausų plauko struktūrą atstatančių priemonių. Skirkite daugiau laiko sau ir plaukai patys ims greičiau augti!

Nemokamas siuntimas

Visiems užsakymams virš 30€

Greitas

Užsakymų paruošimas

30 dienų

Pinigų grąžinimas

Asmens duomenų

Apsauga