Kaip atlikti taisyklingą antakių korekcija namuose?

antakių formavimas namuose

Gerai suformuoti antakiai gali kategoriškai pakeisti jūsų išvaizdą. Veidas įgaus formą. Akys atrodys daug žvalesnės ir ryškesnės. Kartais antakiai tampa pagrindiniu veido akcentu ar net kelia asociacijas su garsiomis asmenybėmis. Tokiomis kaip Audrey Hepburn, Marilyn Monroe ar Megan Fox. Kol rasite jums labiausiai tinkančią formą, teks nemažai ekspermentuoti. Bandykite pati arba atsiduokite į specialistų rankas, kur jums bus atlikta profesionali antakių korekcija.

Kartais neužtenka antakiams suteikti formą pagal jų natūralų augimą. Moterims dažnai antakių formavimas namuose baigiasi blogai. Išpešiodamos apatinę antakių liniją iki tokio plonumo, kad tenka gerai įsižiūrėti, norint suprasti kur jie prasideda ir baigiasi. Nedarykite tokios klaidos. Pirma iššukuokite antakius su jiems skirtomis šukelėmis, kad visi plaukai gražiai sugultų. Jei atsiras plaukelių, labai išsišokusių į viršų, pakirpkite. Dabar lengviau matysite ką reikia šalinti. Geriausia to imtis po vonios procedūrų, kai poros yra pilnai atsivėrusios ir plaukeliai daug švelnesni. Veidas turi būti švarus, be jokio makiažo ar maitinamųjų priemonių. Pasirūpinkite geru apšvietimu ir visada traukite plaukelius pagal jų augimo liniją. Taip antakių formavimas taps lengvesnis. Mažiau skaudės ir lengviau išsitrauks plaukeliai. Traukite po vieną plaukelį ištisa linija, pradėdami nuo vidinės antakio dalies. Geriau pešiokite tik apatinę antakio liniją, kad per daug jų nenuploninti.

Nėra sunku rasti jums tinkančią antakių formą. Tikriausiai jūsų antakiai jau dabar yra tinkamos formas tik reikia juos nedaug pakoreguoti. Antakiai turi atitikti akių formą. Nuveskite liniją nuo nosies sparnelio iki išorinio akies kampo. Tokio ilgio turi būti jūsų antakiai. Idealiu antakio pločiu laikome 15 mm, o išorinis smaigalys atitinka 3 mm. Laikydamiesi ankščiau minėtų taisyklių, antakiams suteiksite idealią formą.

Norėdamos dar labiau išryškinti antakius, užpurškite nedaug plaukų lako, užtepkite plaukų želė ar permatomo tušo. Vėliau iššukuokite. Jei matote, kad antakiams trūksta ryškumo, patamsinkite juos, atsižvelgdamos į savo plaukų spalvą. Pasirinkite vienu tonu švelnesnį atspalvį. Brunetėms tiks tamsiai rudi atspalviai, blondinėms – švelniai rudi ar rusvi, raudonplaukėms – rusvi, kaštoniniai ar tamsiai rudi, tuo tarpu juodaplaukėms geriausiai tiks intensyviai rudi ar anglies atspalviai. Juoda spalva atrodys nenatūraliai. Keisdami plaukų spalvą, nepamirškite savo antakių. Suteikite antakiams dar daugiau išskirtinumo, perbraukdamos šviesesniu šešėliu apatine antakių linija. Jei jūsų akims būdingas liūdnas žvilgsnis, pasinaudokite tinkama antakių formą, kuri baigiasi šiek tiek toliau nei taisyklinga antakių linija.

 

Nemokamas siuntimas

Visiems užsakymams virš 30€

Greitas

Užsakymų paruošimas

30 dienų

Pinigų grąžinimas

Asmens duomenų

Apsauga