Atstatomoji veido kaukė namuose? Tik 6 ingredientai!

Giliai valanti veido kaukė namuose

Ar kada nors teko pačiai prisidėti prie kosmetikos gamybos? Daug kam šiuo metu iškyla klausimų, kaip pasidaryti veido kauke namų sąlygomis. Natūrali kosmetika įgauna vis daugiau privalumų ir dar daugiau moterų pamažu atranda šias nuostabias priemones. Dabar galite odą puoselėti natūraliomis priemonėmis arba rinktis jau pagamintas kaukes ar maitinamosiomis savybėmis, greituoju efektu pasižyminčias lakštines veido kaukes,

Jeigu vis dėl to nusprendėte palepinti savo odą šviežiais vitaminais, pagrindiniai ingredientai jau stovi jūsų virtuvės lentynose. Natūralios namų gamybos kaukės padeda pagerinti odos būklę, prisotina ją vitaminų ir naudingų mineralų. Pagrindiniai natūralių veido kaukių komponentai yra cinamonas, alyvuogių aliejus, avokadas, rudasis cukrus, avižiniai dribsniai bei kiaušiniai.

Cinamonas

Cinamonas garsėja kaip anti-bakterinis ingredientas bei gali išvalyti užsikimšusias poras. Tačiau prieš naudodami šią priemonę ant veido, pirmiausia išmėginkite ją ant rankų odos, kadangi cinamonas gali sukelti maža dirginimą. Cinamono šveitikliui sumaišykite 1/4 puodelio baltojo cukraus su vienu arbatiniu šaukšteliu extra-virgin alyvuogių aliejaus, vienu valgomuoju šaukštu cinamono ir vienu šauktu šviežiai sumaltos imbiero šaknies. Įtrinkite į odą sukamaisiais judesiais ir nuskalaukite.

Avokadas

Turite po ranka avokado? Pasirodo tai puikus ingredientas, kai jūsų plaukai yra ypač silpni ir jiems reikia greitosios pagalbos. Plaukų kaukei prireiks vieno kiaušinio trynio, vieno arbatinio šaukštelio extra-virgin alyvuogių aliejaus ir vieno šaukšto medaus. Naudodamiesi šakute sutrinkite pusę avokado. Sudrėkinkite plaukus ir padenkite juos šia mase. Pirmiausia įtrinkite galiukus, vėliau masę paskirstykite per visus plaukus. Ir po 15-20 minučių nuskalaukite vandeniu, šampūnu ir vėl nuskalaukite. Avokado kaukės taip pat yra naudojamos kaip veido kaukės nuo raukšlių. Galite paprasčiausiai sumalti avokadą iki tirštos masės, įlašinti citrinos sulčių ir padengti veido odą. Palaikykite 10-15 min ir kruopščiai nuplaukite.

Alyvuogių aliejus

Alyvuogių aliejus nuo seno buvo naudojamas įvairioms grožio procedūroms. Šį aliejų galite naudoti kaip kondicionierių. Įtrinkite vieną arbatinį šaukštą extra-virgin alyvuogių aliejaus į sausus ir švarius plaukus. Ypatingą dėmesį skirkite plaukų galiukams. Po to susukite plaukus į šiltą ir drėgną rankšluostį, ir leiskite aliejui įsigerti palaikydami apie 20 min. Vėliau išskalaukite šiltu vandeniu. Taip pat alyvuogių aliejus tiks  nuvalyti bet kokiam makiažui. Užlašinkite kelis lašiukus ant vatos diskelio ir lengvais judesiais pašalinkite makiažą.

Rudasis cukrus

Rudojo cukraus pagalba lengvai pašalinsite negyvas odos ląsteles bei suteiksite savo odai švelnaus blizgesio. Taigi, kaip pasidaryti veido kauke nuo inkštirų ar kitų nepageidaujamų odos nelygumų? Sumaišykite 1/2 rudojo cukraus su dviem valgomaisiais šaukštais extra-virgin alyvuogių aliejaus, dviem valgomaisiais šaukštais avižų ir 1/2 šaukto cinamono. Įtrinkite į odą lengvais sukamaisiais judesiais ir nuskalaukite drungnu vandeniu. Šį receptą galite pritaikyti ir veidui. Tik rudąjį cukrų pakeiskite baltuoju.

Kiaušiniai

Kiaušiniai tiks turinčioms šviesią odą ir norinčioms trumpam pašalinti jos blizgesį. Sumaišykite vieną arbatinį šaukštą kiaušinio trynio ir 1/2 šaukšto medaus. Paskirstykite šią masę ant veido ir palaikykite apie 15 minučių. Vėliau nuplaukite su šiltu vandeniu.

Avižų dribsniai

Avižų dribsniai padeda nuraminti jautrią odą ir pašalina susikaupusius odos riebalus. Sumaišykite du šaukštus avižų dribsnių su vienu arbatiniu šaukštu jogurto be jokių ingredientų ir 1/2 šaukšto medaus. Švelniai įmasažuokite į veido odą ir palikite porai minučių. Vėliau gerai nuskalaukite.

Nemokamas siuntimas

Visiems užsakymams virš 30€

Greitas

Užsakymų paruošimas

30 dienų

Pinigų grąžinimas

Asmens duomenų

Apsauga