Batai: antroji moterų kalba – batų mada 2021

batų mada 2021

Tikriausiai bent kartą teko patirti tikrą nusivylimą, ne kur kitur, o batų parduotuvėje. Tai vieta, kurioje gimsta didžiausios svajonės ir gyvuliški instinktai. Taip, moterys dėl naujos batų poros gali padaryti bet ką. Sakau tai, nes pati puikiai žinau, ką reiškia išgyventi batų išpardavimą. Ši maža beprotybė yra užkoduota kiekvienos moters genuose. Gali bandyti tai kontroliuoti, bet anksčiau ar vėliau pamatysi, kad tai paprasčiausiai neįmanoma.

Moteris užvaldžiusi nepaaiškinama aistra batams tapo dar viena didžiule mįsle vyrams. Verslininkai iš to pelnosi, o mes  vis giliau klimpstame. Pavydžiai žvelgiame į privilegijuotųjų luomą, kurios gali sau leisti įsigyti garsiausių dizainerių batelius. Nenumaldomai laukiame naujausių kolekcijų, domimės kokia bus 2021 metų batų mada, ir išpardavimų, kad bent trumpam numalšintume tą keistą norą pirkti. Bet pagalvokite, kaip viskas pasikeistų, jei tai būtų prieinama kiekvienai. Vos tik užsimanytume naujų, aštunto dydžio juodos spalvos aukštakulnių, juos ir gautume. Ar ilgai dar tai tęstųsi? Tai būtų mums toks įprastas dalykas,  kaip bėgantis karštas vanduo iš čiaupo. Tiesiog nebeliktų magijos. Jeigu žinotume, kad visada rasime, ko ieškome, nustotume ieškoti. Dabar išvydusios apšviestoje vitrinoje stovinčius nepaprasto grožio batelius, įsimylime iš pirmo žvilgsnio. Galbūt mums bus per brangu, ar blogiausiu atveju, nerasime savo dydžio. Bet ar mergina su sudaužyta širdimi nustotų visam laikui domėtis vyriška lytimi? Abejoju. Taip, kitą kartą ji bus kur kas atsargesnė, bet natūrali trauka visada bus už ją stipresnė.

Batai gali akimirksniu priversti mus jaustis žavingomis ir seksualiomis. Nesvarbu esi liekna ar apkūni, žema ar aukšta, gali avėti ko tik užsigeistum. Liudvikas XIV, kitaip dar žinomas, kaip Karalius Saulė, mėgo nešioti aukštakulnius ypač aukštu kulnu. Kadangi, taip buvo įprasta parodyti savo viršenybę. Tais laikais ir buvo sukurti aukštakulniai. Deja, jie buvo skirti tik vyrams. Dabar tik pamėginkite mums tai uždrausti ir būsite sudrąskyti į mažus gabalėlius. Moterims batai visada bus kur kas daugiau nei paprastas daiktas. Pagal batus galime spręsti, kas tokia yra jų atstovė. Juk batai gali būti ir puiki asmenybės išraiška.

Ilgaauliai batai moterų pasaulyje taip pat užima garbingas pozicijas. Netgi sakoma, kad garsioji Žana D’ark buvo sudeginta ant laužo dėl poros ilgaaulių. Čia istorija kartojasi, ilgaauliai buvo tik vyrų apavas. Dabar nerastume moters, kuri savo kolekcijoje neturėtų poros nuostabių ilgaaulių. Šio tipo batai labai išpopuliarėjo XX amžiuje. Moterys juos pradėjo derinti prie visko, taip galutinai pamynusios bet kokius socialinius suvaržymus.

Apie batus netgi galime išgirsti nemažai dainų ir posakių. Nancy Sinatra daina ” These boots are made for walking” tapo hitu Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Didžiojoje Britanijoje. Daugelio moterų dažnai linksniuojamas posakis ” My heels are bigger than your standarts” tik įrodo kad šiai beprotybei galo nebus. Bet prisiminus Pelenės istoriją, kaip viena krištolinė kurpaitė sugebėjo pakeisti gyvenimą, pagalvokite ką galėtų padaryti dvi.

Nemokamas siuntimas

Visiems užsakymams virš 30€

Greitas

Užsakymų paruošimas

30 dienų

Pinigų grąžinimas

Asmens duomenų

Apsauga