Iššūkis – pažeisti plaukai ir skylinėjantys galiukai

plaukų apsauga nuo karščio

Kai už lango spaudžia šaltukas ir žiemos speigai dar nežada trauktis, turime susirūpinti tinkama grožio priežiūra. Pažeisti ir šalčio nualinti plaukai reikalauja itin rūpestingai parinktų priežiūros priemonių ir periodiškai atliekamų procedūrų. Skylinėjantys galiukai – tai dar vienas ženklas, rodantis jums, kad plaukai itin sausi ir išsekę. Todėl, pradėkime jais rūpintis atlikdami paprasčiausius grožio ritualus.

Skylinėjantys galiukai nenoriai atsiduoda priežiūros priemonėms, tačiau tokiu būdu bent užkirsime kelią tolimesniam skylinėjimui ir stiprinsime plaukus. Taigi, kaip atgaivinti plaukų galiukus namų sąlygomis? Pasiruoškite itin paprastą mišinį iš kokosų aliejaus ir vitamino E. Sumaišykite šiuos ingredientus bliūdelyje ir pakaitinkite mikrobangų krosnelėje apie pusę minutės. Šiltą masę tepkite ant plaukų galiukų ir laikykite per naktį. Ryte išskalaukite drugname vandenyje. Procedūra paprasta ir kiekviena gali tai atlikti vos per keletą minučių.

Taupydami savo brangų laiką dažniausiai griebiame į rankas plaukų džiovintuvą ir sausiname plaukus pasirinkę aukščiausią temperatūrą. Plaukai tikrai neliks dėkingi. Šukuosena bus nuostabi tik tą akimirką, o pamažu pastebėsite kaip jie silpsta. Visų pirma, geriau plaukus džiovinti ilgesnį laiką, tačiau su žemesne temperatūra. Taip pat reikalinga plaukų apsauga nuo karščio, kaip plaukų putos ar purškiamieji serumai. Ne paslaptis, kad dauguma merginų mėgsta dar labiau alinti plaukus tiesinamosiomis žnyplėmis. Čia galioja kitokia taisyklė – kuo greičiau, tuo geriau. Jei jau pasiryžote žaloti plaukus, pasistenkite jog procedūra būtų kuo mažiau skausminga jūsų plaukams, t. y. trumpa ir kokybiška. Jokiu būdu nelaikykite žnyplių vienoje vietoje. Braukite per plauką švelniai žemyn ir kartokite kol pasieksite trokštamą tiesumą. Plaukai lengviau išsitiesins jei jau džiovinimo metu pasirinksite priemones, kurios yra būtent tam skirtos. Prekybos centruose galite rasti tokių priemonių, kaip Shwarzkopf OsiS + Flatliner, GOT2B Crazy Sleek Hot Smooth Flat Iron & Blow Dry Lotion, L’oreal Studio Line Silk & Gloss purškiamieji plaukų tiesinimo serumai.

Neprašausite, jei kaip profilaktinę priemonę naudosite plaukų galiukų serumus ar natūralius aliejus plaukų galiukams. Tai patartina tepti po plaukų plovimo, kai juos nusausinate rankšluosčiu. Taip plaukų galiukus apsaugosite nuo išsausėjimo. Išbandykite Avon Advance Techniques arba Garnier Fructis sausų galiukų serumus, tikrai neprašausite. Taip pat dauguma profesionalų naudoja Healthy Sexy Hair Soy Renewal Styling Treatment. Tai apsaugo plaukų galiukus nuo karščio ir išsausėjimo bei juos maitina. Nepamirškite vasarą naudoti ir specialią plaukų apsauga nuo karšio. Plaukai vasarą taip pat silpsta nuo per dažnų saulės vonių ar suraus jūros vandens.

Nemokamas siuntimas

Visiems užsakymams virš 30€

Greitas

Užsakymų paruošimas

30 dienų

Pinigų grąžinimas

Asmens duomenų

Apsauga