Kaip atsikratyti reklamų internete?

Reklama internete yra būtina. Dauguma jūsų mėgstamų svetainių ir paslaugų yra išlaikomos iš reklaminių pajamų. Reklamos pagalba jie gali teikti paslaugas nemokamai. Bet internete jos tiek daug, kad tai tampa nepakeliama. Žmonės dažnai klausinėja kaip atsikratyti reklamų internete.

Be to, kai kuriose svetainėse naudojami agresyvūs reklamavimo metodai. Todėl aš visiškai suprantu tuos interneto vartotojus, kurie nori blokuoti skelbimus. Šiandien aš jums papasakosiu, kaip blokuoti skelbimus kompiuteriuose, mobiliuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose.

Kaip blokuoti skelbimus „Windows“ ir „Mac OS“ kompiuteriuose?

Lengviausias ir patikimiausias būdas blokuoti skelbimus kompiuterio naršyklėje yra naudoti „AdBlock Plus“ plėtinį. Tai populiariausias skelbimų blokavimo įrankis pasaulyje, leidžiantis atsikratyti skelbimų visose populiariose naršyklėse: „Firefox“, „Chrome“, „Internet Explorer“, „Opera“, „Safari“, „Microsoft Edge“ ir kt.

Kaip blokuoti skelbimus „Firefox“ naršyklėje?

Norėdami užblokuoti skelbimus „Firefox“, turite įdiegti tik „AdBlock Plus“ plėtinį. „AdBlock Plus“ galite atsisiųsti iš „Mozilla“ plėtinių parduotuvės arba oficialios plėtinių svetainės.

Kaip blokuoti skelbimus „Android“ įrenginiuose?

Isirašykite adblock naršyklę į savo telefoną ir pamirškite visą reklamą.

Kaip blokuoti skelbimus „iPhone“ ir „iPad“?

„Apple“ į „iOS“ įtraukė skelbimų blokavimo programą, o tai reiškia, kad dabar galite naršyti internete be „iPhone“ ir „iPad“ skelbimų.

Mano nuomone, geriausi skelbimų blokatoriai yra „Crystal“ ir „AdBlock Plus“. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įdiegti vieną iš jų „iOS“ įrenginyje ir programa pridės plėtinį prie „Safari“ naršyklės. Norėdami suaktyvinti plėtinį, eikite į „Settings⇒Safari⇒Content Blocker“, tada suaktyvinkite „AdBlock Plus“ arba „Crystal“.

Deja, šis metodas leidžia blokuoti skelbimus tik naršyklėje „Safari“. Jūs ir toliau matysite skelbimus programose ir žaidimuose.

Geriausios skelbimų blokatoriaus programėlės

Ublock origin – visų tipų skelbimams šis papildinys yra geras blokatorius. Tuo pačiu metu jis yra plačiai giriamas dėl puikaus optimizavimo: net ir atidarius daug skirtukų, „uBlock Origin“ vargu ar sulėtina naršyklę. Už tai jis gali atleisti savo ne intuityvius nustatymus, o ne pačią gražiausią išvaizdą.

AdBlock – tai yra viena iš seniausių skelbimų blokavimo programų ir turi daug auditorijos visame pasaulyje. „AdBlock“ turi lanksčius nustatymus, leidžiančius įgalinti tik jums reikalingas funkcijas. Pavyzdžiui, plėtinys apima kitus filtrus, kad būtų išvengta kriptovaliutų kasimo naršyklėse ir kitose kenkėjiškose programose. Bet kuo daugiau filtrų bus suaktyvinta, tuo didesnė bus sistemos apkrova.

„AdBlock“ praleis reklamas, kurias programa priima kaip priimtinas. Bet nustatymus galite išjungti jo rodymą. Programa taip pat turi mokamą versiją. Už 1 USD per mėnesį arba 10 USD per metus gausite daugiau dizaino parinkčių ir sinchronizavimo nustatymų tarp skirtingų įrenginių. Be to, „AdBlock“ galės reklaminius antraštes pakeisti juokingomis gyvūnų nuotraukomis.

Nemokamas siuntimas

Visiems užsakymams virš 30€

Greitas

Užsakymų paruošimas

30 dienų

Pinigų grąžinimas

Asmens duomenų

Apsauga