Kaip naudoti BB kremą? BB, CC ir DD kremai ir jų subtilybės

Tikriausiai jau ne kartą teko girdėti apie BB kremus arba kitaip vadinamą Blemish Balm ar Beauty Balm. Šis pavadinimas šifruojamas, kaip dėmių arba grožio balzamas. BB kremas – universali priemonė, atliekanti drėkinamojo kremo, makiažo pagrindo, gydomojo losjono ir kitas funkcijas. Nesenai rinkoje pasirodė daugiafunkcinis CC kremai, kaip ir DD kremas Ar tai reiškia, jog ateityje sulauksime EE, FF ar dar tolimesnių raidžių kombinacijų su tobulesnėmis formulėmis? Gal. Tačiau laiko išbandyti produktai pasižymi užtikrintu poveikiu bei kitomis gerosiomis savybėmis.

BB kremas yra viena iš populiariausių kosmetikos priemonių pasaulyje. Bet daugeliui kyla klausimas, kaip naudoti BB kremą. Moterys, kurios atrado šį nuostabų produktą džiaugiasi skaisčia ir lygesne oda. Keli kremo potėpiai gali akivaizdžiai pakeisti jūsų odos išvaizdą. Be drėkinamosios ir maskuojamosios funkcijos, jis skatina odos regeneraciją, apsaugo nuo UV spindulių, mažina smulkias raukšleles ir odos trūkumus. Tai ypač tiks toms, kurios amžinai neturi laiko ar nenori naudoti daug kosmetikos. Pagalvokite, kiek sutaupysite, jei viena priemonė pakeis dieninį kremą, veido korektorių, skystą ir birią pudrą.

BB kremai gali būti kelių atspalvių, todėl bet kokiu sezonu rasite sau tinkantį atspalvį. Be to, jei norite, kad veidas neblizgėtų, pasirinkite kremą, kuris suteikia odai matiškumą. Nepamirškite, kad ne kiekvienai tiks ta pati priemonė, dėl to pirmiausia kremą išbandykite ant rankų odos. Išsiaiškinkite ar kremas lengvai skirstosi ir tinka būtent jūsų odos tipui. Iš populiariausių gali išskirti Maybelline „Dream Fresh“, GARNIER „Miracle Skin Perfector“ ir GOSH „All In One“.

CC kremas šifruojasi kaip visiška korekcija ( angl. Complete Correction) arba spalvą koreguojantis kremas (angl. Color Correcting). Tokie kremai pasižymi geresnėmis maskuojančiomis savybėmis nei BB kremai. Dar jie kovoja su odos senėjimu, geriau apsaugo nuo saulės faktorių, naikina pigmentinės dėmeles bei yra lengvesnės konsistencijos. Neapsigaukite, tikėdamiesi greito poveikio. Šią priemonę reikia naudoti mažiausiai 8 savaites, jei norite pasiekti regimą rezultatą.

DD kremai (angl. Daily Defense) arba kasdieninė apsaugą yra visiška naujovė kosmetikos pasaulyje. Tai riebesnės konsistencijos kremas, skirtas kūno ir pėdų priežiūrai. Veikia panašiai kaip BB ar CC kremai – drėkina ir „nuspalvina“ odą. Kol kas jie platinami tik Didžiojoje Britanijoje.

Prenumeruok ir laimėk 50 € Namanijos dovanų koponą!

Mėnesio laimėtoja renkame atsitiktiniu būdu ir informuojame asmeniškai.

Nemokamas siuntimas

Visiems užsakymams virš 30€

Greitas

Užsakymų paruošimas

30 dienų

Pinigų grąžinimas

Asmens duomenų

Apsauga