Kokybiškas ir saldus miegas. Atraskite paslaptis

Nepavyksta laiku užmigti? Atrodo, kad esate pavargusi, tačiau vos saldus miegas taip ir neaplanko iki paryčių? Ryte savijauta nepavydėtina, o visa diena, kaip ilgas sapnas, baigiasi vos atėjus kitam miego seansui. Regis, visi žinome, kad turime normalizuoti gyvenimo tempą bei laikytis tam tikro režimo. Be to, vengti kofeino, alkoholio ir jokios televizijos prieš miegą. Praktiškai turime prisiminti vaikystę ir grįžti prie dešimtmečio režimo, kad galėtume gerai išsimiegoti ir prisiminti, kas tai yra gilus miegas. REM miego metu suaktyvėja smegenų veikla, pagreitėja širdies susitraukimų dažnis, pakyla kūno temperatūra, kvėpavimas tampa nereguliarus. Ir kiek tai laiko tęsis? Porą dienų, na ištvermingiausi pratemtų ir savaitę. Miegas atsakingas už mūsų geresnę savijautą ir išvaizdą. Padeda lengviau kontroliuoti svorio svyravimus, kadangi pagerina bendrą organizmo funkcionavimą. Nesinori imtis griežto režimo, vardan kokybiškesnio miego? Išmokite kontroliuoti savo įpročius.

Nieko tokio, jei mėgstate gerti gerą kavą ar gerą vyną, jei tai darote laiku ir su saiku. Be to patariama tai derinti ir su maistu. Kava daugeliui padeda rytais nubusti ir energingai pradėti dieną. Paskutiniam puodeliui laiko skirkite iki 14 valandos, nes kofeinas organizme išsilaiko 8-10 valandų. Tikriausiai tai jums bus netikėta naujiena, bet espresso turi mažiau kofeino nei įprasta kava. Jei palygintume, tai espresso galime rasti 80 miligramų, tuo tarpu paprasta kava turi net 140 miligramų kofeino. Su alkoholiu turėtume elgtis analogiškai. Mažiau ir ankščiau. Paskutinė taurė turėtų būti geriama likus valandai iki miego. Tiek laiko užtrunka kol alkoholis prisitaiko prie jūsų organizmo. Nepasiduokite slopinančiam poveikiui.

Venkite sunkaus maisto. Didesnioji dalis moterų, kurios leidžia sau kasdien pasimėgauti riebiu ir kaloringu maistu, skundžiasi miego sutrikimais. Prisikimšusios nesveiko maisto, kenkiame tiek savo figūrai, tiek bendrai savijautai. Organizmas bando susidoroti su virškinimo problemomis, kol mes niekaip negalime užmigti. Vakare pasirinkite lengviau apdorojamą maistą. Tai gali būti vaisiai, daržovės ar riešutai. Neapkraukite savo organizmo.  Leiskite ir  jam naktį pailsėti.

Gyvenimo tempo lengvai nepakeisime. Tačiau galime padėti kūnui atsigauti po įtemptos darbo dienos. Likus valandai iki miego, pasimėgaukite karšta vonia su burbuliukais. Jie palaiko vandens temperatūrą, kuri padeda raumenims atsipalaiduoti. Išlipus iš vonios, pastebėsite kaip pamažu nukris kūno temperatūra. Tai taip pat padės lengviau užmigti. Kūnas kaip ir natūralūs temperatūros svyravimai gamtoje, nakties metu palaiko žemesnę temperatūrą. Taigi, vakare sumažinkite ir temperatūra patalpoje, kurioje miegosite. Geriausia, jei į patalpą palaipsniui patektų vėsus ir grynas oras. Pamėginkite kvėpuoti giliai ir tolygiai. Organizmas nusiramins ir jums bus daug lengviau užmigti.

Kaip matote, yra daugybė būdų, kad jūsų miegas taptų kur kas kokybiškesnis. Sveika mityba, lengva meditacija ir patogi miegui aplinka užtikrins nepaprastą kelionę į miego karalystę ir primins kas tai yra geras miegas.

Nemokamas siuntimas

Visiems užsakymams virš 30€

Greitas

Užsakymų paruošimas

30 dienų

Pinigų grąžinimas

Asmens duomenų

Apsauga