Kosmetika pigiau – 7 patarimai kaip sutaupyti atostogoms pasitelkiant kosmetikos priemones

kosmetika pigiau

Kiekviena moteris pirkdama naujas dekoratyvinės ar kitokios kosmetikos priemones retai skaičiuoja kiek šiems daikčiukams išleidžia. Juk nėra nieko geriau už naują lųpū blizgesį ar tankiai blakstienas riečiantį tušą. Tačiau skubu Jums pristatyti keletą naudingų patarimų, kurie ne tik prailgins įvairios kosmetikos gyvenimą, bet ir apkarpys Jūsų išlaidas. Geriau skirkime jas taip trokštamoms atostogoms!

  1. Didžiausia klaida, kurią daro didžioji dalis moterų, tai bando pagriebti daugiau tušo įstumdamos šepetėlį pirmyn ir atgal. Turiu Jus nuvilti, kad taip ne tik niokojate šepetėlį, tačiau ir trumpinate tušo galiojimo laiką. Jis ima greičiau džiūti ir neilgai trukus skubėsite vėl pirkti naujo. Teisingiausia yra įstumpti šepetėlį sukamaisiais judesiais, kaip ir darote užsukdamos tušo tubelę. Mažytis įpročių pokytis, užtat koks vertingas!
  2. Įsigyjote lūpdažį, kurio spalva visai netinka prie Jūsų odos atspalvio? Ne bėda! Pabandykite pasidažyti juo lūpas kartu su jau pamėgtu lūpdažių ar lūpų blizgesiu. Taip sušvelninsite ar patamsinsite atspalvį ir, tikriausiai, pasieksite trokštamą įvaizdį.
  3. Lūpų blizgesio dar pilna tūbelė, tačiau su šepetėliu negalite jo pasiekti? Įdėkite blizgesį į puodelį su karštu vandeniu, palaikykite keletą minučių ir supilkite blizgesį į Jums patogų indelį (tam puikiai tiks kontaktinių lęšių dėkliukas) ir naudokite toliau.  Tą patį triuką galite panaudoti su nulūžusiais lūpų dažais. Sudėkite į mažą indelį ir naudokite toliau, pasitelkus makiažui skirtą šepetėlį.
  4. Pritrūkote makiažo valiklio ar servetėlių? Pats papraščiausias makiažo valiklis stovi Jūsų virtuvėje. Tai alyvuogių aliejus. Tam puikiai tinka ir įvairūs kūno aliejai. Užlašinkite kelis ląšelius ant vatos padelio ir valykite makiažo likučius.
  5. Mėgstamiausi kvepalai jau beveik baigėsi, tačiau dar neskubėkite su jais atsisveikinti. Įlašinkite paskutinius ląšus į bekvapį kūno losjoną ir savo mėgstamais kvepalais galėsite džiaugtis dar ilgai.
  6. Pastebėjote kiek skystos pudros sugeria kempinėlė? Užuot naudojusi ją, imkite į rankas didesnį makiažui skirtą šepetėlį ir su laiku pastebėsite, kad išnaudojate daug mažiau ankščiau minėtosios priemonės.
  7. Negalite apseiti be kompaktinės pudros, tačiau pastebite, kad rankinėje ji dažnai subyra į mažus gabalėlius. Tam irgi yra išeitis. Tesiog įdėkite į pudros vidų vatos padelį arba paprastos vatos ir užspauskite. Taip pudra išliks saugi.
Nemokamas siuntimas

Visiems užsakymams virš 30€

Greitas

Užsakymų paruošimas

30 dienų

Pinigų grąžinimas

Asmens duomenų

Apsauga