Nagų dailė 2021 naujausios pavasario/vasaros tendencijos

nagų dailė 2021

Įpusėjus naujam sezonui pamažu pradedame galvoti apie šiltas dienas, kai iki skausmo įgrisę šaltojo sezono apdribę rūbai ir kojas varžantys batai ilgam nuguls giliausiame spintos kampe. Ir nors mes, lietuviai, esame įpratę prie kuklesnių ir pilkesnių spalvų, šis pavasaris yra tas metas, kai turime pamiršti senus stereotipus ir prisijaukinti kuo daugiau spalvų. Nagų dailės pasaulyje manikiūro – pedikiūro deriniai senai atsisakė to pačio tono derinių. Garsiausi įžimybių manikiūrininkai siūlo nemažai naujų idėjų. Šį sezoną nagų dailė gali tapti jūsų mėgstamiausiu permainų šaltiniu. Svarbiausia – išdrįskite ekspermentuoti.

Nude arba kitaip vadinama kūno spalva puikiai dėra su neoninėmis spalvomis. Jenna Hipp, kuri rūpinosi Miley Cyrus nagučiais išduoda, kaip galima kasdienybę paversti kažkuo ypatingesniu. Šis derinys taps puikia išeitimi merginoms, kurios dienos metu turi rodyti subtilų ir elegantišką manikiūrą, kol tuo tarpų pedikiūras nėra akivaizdžiai matomas. Alicia Keys manikiūristas Dawn Sterling siūlo panašaus tipo derinuką, manikiūrui – ryškesnė natūralaus nagų astpalvio spalva, pedikiūrui – sidabriniai tonai su rožiniu žvilgesiu.

Ne paslaptis, kad ombre banga vis dar karaliauja nagų dailės pasaulyje. Madeline Poole ne kartą puošusi Kim Kardashian nagučius, mėgaujasi rėkiančiomis ir subtiliai suderintomis spalvomis. Ombre efektą nesunkiai galite susikurti pati namuose. Tačiau, jei neturite laiko ir norite greito rezultato, įsigykite nagų dailės juosteles. Ombre nagučiai net pilkiausią dieną pavers žaismingu nuotykiu.

Kol dauguma merginų laikosi įsikibę seno lakavimo įpročio – tamsus pedikiūras/ šviesus manikiūras, manikiūrininkė Gina Viviano, kuri dirbo su Lana del Rey ir Kristen Stewart, mano, kad kai kurias taisykles reikia laužyti. Naujas sezonas pats kalba už save. Naujovės turėtų užvaldyti mus nuo pat pirštų galiukų, lakuokite nagučius priešingai ir tai bus pirmasis žingsnis link trokštamų permainų.

Niekas taip nepalaiko šio pavasario, kaip švelnūs pasteliniai atspalviai. Įsidėmėkite, kad pastelikos nebus per daug, jei suteiksite atspalviui šiek tiek šiurkštumo. Tai gali būti tamsi juostelė ar koks nors neįprastas ornamentas. Jei nesinori terliotis su keliomis spalvomis, pasirinkite to pačio atspalvio, tik skirtingo tono nagų lakus.

Neįprasti atradimai šio sezono nagų dailės pasaulyje, tai gėlių ar paukščių tako rašto nagų juostelės. Tokie deriniai tiks ne kiekvienai. Tačiau drąsioms merginoms tai gali pasirodyti gan patraukli idėja. Išlaikykite harmoniją rinkdamiesi atitinkamą nagų lako atspalvį prie derinamo rašto. Gėlių raštai puikiai dera su rožiniais atspalviais, tuo tarpu paukščių tako raštai tiks prie juodų ar tamsiai mėlynų atspalvių.

Nemokamas siuntimas

Visiems užsakymams virš 30€

Greitas

Užsakymų paruošimas

30 dienų

Pinigų grąžinimas

Asmens duomenų

Apsauga