Nagų dailė pavasariui – spalvų tendencijos

Nagų dailė pavasariui

Tobulam manikiūrui sukurti reikia kur kas daugiau, nei gražios nagų formos. Nagų dailė – tai  kruopščiai parinktos spalvos ir išpuoselėta technika. Jei dar nežinote kaip puošti nagučius šį pavasarį, siūlau jums susipažinti su šio sezono karščiausiomis spalvomis. Nuo pasakiškai pastelinių iki kontrastingai provokuojančių vaivorykštės spalvų. Šį pavasarį būkite ryški, kaip niekad.

Pastelika

Švelnios spalvos pavasarį neabejotinai užims lyderiaujančias pozicijas. Tai neutralūs kreminiai, cukraus vatos, dangaus ar purpuriniai atspalviai.

 

Ryškūs atspalviai

Drąsesnioms merginoms naujausios nagų dailės tendencijos siūlo išskirtinai ryškias spalvas. Tai fuksijos, turkio, salotinė, raudonųjų koralų spalvos bei populiarieji geltoni atspalviai.

 

 

 

 

Minimalistiniai motyvai

Nagų dailėje vyrauja minimalistiniai motyvai – ornamentai. Tai gali būti labai paprasti keli potėpiai, juostelės ar taškeliai.

 

Ryškios klasikos gerbėjoms siūloma ekspermentuoti. Raudonos spalvos paletė šį sezoną be galo spalvinga. Ir netgi visa spalvų gama gali puošti Jūsų pasirinktą manikiūrą. Laisvės pojūtis ir drąsa, šį sezoną labiausiai dominuojančios savybės.

 

 

Nemokamas siuntimas

Visiems užsakymams virš 30€

Greitas

Užsakymų paruošimas

30 dienų

Pinigų grąžinimas

Asmens duomenų

Apsauga