Natūrali kosmetika: depiliacija cukrumi namų sąlygomis

depiliacija cukrumi

Depiliacija cukrumi jau gerai buvo žinoma senovės Egipte. Moterys pripažino tai kaip nepakeičiamą metodą plaukelių šalinimui. Šiuolaikinės moterys dažniau renkasi depiliacijos būdus, kurie yra skausmingi ar reikalauja nemažai vargo ir išlaidų. Tai depiliacija vašku ir epiliatoriumi ar skutimas peiliuku. Metas pamiršti apie ankščiau minėtus vargus ir plačiau susipažinti su depiliacijos cukrumi teikiamais privalumais.

Depiliuodami cukrumi namuose ar pas kosmetologę, jusite kur kas mažesnį skausmą nei depiliuodami su epiliatoriumi ar vašku. Tai daug malonesnė procedūra, nes cukrus prilimpa tik prie pačio plaukelio ir nepalieka lipnių žymių. Taip pat nereiks jaudintis dėl apsideginimo. Cukraus masė bus kambario temperatūros. Plaukeliai netūrėtų įaugti į odą. Ir galiausiai, galėsite niekur neskubėti, kaip tai turėtumėte daryti pasirinkę depiliacijos su vašku procedūrą.

Kitas depiliacijos cukrumi privalumas yra tas, kad visus ingredientus tikrai rasite savo virtuvėje. Paprastas cukraus depiliacija receptas: reiks 2 puodelių cukraus, 0,4 puodelio vandens ir 0,4 puodelio citrinos sulčių. Visu ingredientus sumaišykite puode ir virkite ant vidutinės ugnies. Masė turi sutirštėti ir įgauti medaus atspalvį bei panašią konsistenciją.

Nušveiskite ar švariai nuvalykite odą. Tepkite masę 3 kartus išilgai priešinga plaukelių augimo kryptimi ir greitu judesiu nuplėškite masę. Gali būti, kad jausite nemalonų dirginimą. Juk šalinate plaukelius su šaknimis. Vėliau oda gali truputi parausti. Bet palyginus skausmingąsias procedūras su šia, neverta abejoti kokią depiliaciją pasirinkti kitą kartą. Nuolatinė praktika šiam procesui suteiks kasdieniško lengvumo. O jums liks džiaugtis nepaprastai glotnia oda.

Priemonės po depiliacijos gali nuraminti odą ir sumažinti nemalonius pojūčius. Bet yra ir griežtai draudžiamų veiksmų, kurių reikia vengti, kad oda greičiau atsigautų ir nebūtų labiau pažeista. Venkite po depiliacijos 2-3 val šlapinti depiliuojamą vietą ar maudytis po dušu. Nenaudokite savaiminio įdegio kremų, venkite soliariumų ir tiesioginių saulės spindulių. Jei visgi nuspręsite degintis, negailėkite specialaus kremo nuo saulės. Nepamirškite odą raminti losjonu ar aliejumi. Venkite produktų, kurių sudėtyje yra alkoholio. Taip pat venkite pirčių ar kitų dirgiklių. Devėkite tik natūralaus pluošto rūbus, apatiniu, jei tai buvo atlikta bikini depiliacija. Nenešiokite kelias dienas pėkelnių.

Nemokamas siuntimas

Visiems užsakymams virš 30€

Greitas

Užsakymų paruošimas

30 dienų

Pinigų grąžinimas

Asmens duomenų

Apsauga