Pasiruošk naujam sezonui – kratom spintas!

Pasiruošk naujam sezonui

Moterys, kaip niekas kitas, mėgsta atsinaujinti, reikia to ar ne. Mums paprastas drabužėlis iš nesenai pasirodžiusios kolekcijos, ar minimalus žiedelis, kaip lengvas vėjo gūsis pilkoje rutinoje. Nors vyrams, ramstantiems sienas prie persirengimo kabinų ir per sukastus dantis tariamas ” brangioji, tau viskas tinka” , toks teiginys gali pasirodyti daugiau nei absurdiškas. Juk žinome kiek mums tai atseina, kol randame tą vienintelį daikčiuką, kuris būtų vertas užimti vietą mūsų namuose. Ir kaip po apsipirkimo viską sutalpinate nuo daiktų lūžtančiose lentynose, jei tik kraunate ir kraunate. Pavasaris – metas, kai ateina laikas peržiūrėti tai, kas užsigulėjo per ilgai ar senai neteko savo kuriamos vertės.

Pavydžiai atsiliepiame apie merginas, kurios nejaučia per ne lyg didelio prisirišimo savo spintos turiniui ir kas rytą apsirengia tai, kas papuola po ranka. Kadangi didžioji dalis savo brangaus laiko praleidžia būtent spręsdamos, kaip čia šiandien apsirengus. Ir jei pasirinktoji apranga nedžiugina savo atspindžiu veidrodyje, vadinasi jai nelemta išvysti dienos šviesos. Taip ir surijamos brangiausios minutės rytais ar pasitaikius ypatingai progai. Jei norite bent kiek sumažinti savo vargus, pasiruoškite atsisveikinti su rūbais, kurie taip ir dulka nenešiojami. Tarkim vasariški marškinėliai, kuriems jau priskaičiuotum 2-3 metus nuo paskutinio dėvėjimo, senai prašosi būti pakeisti. Dabar, kai internetas gali pasiūlyti nemažai portalų, nemokamai talpinančių skelbimus, nedvejok ir padaryk tai nors dabar. Arba jei nenori užsikrauti papildomų rūpesčių, atiduok nereikalingą drabužėlį draugei ar tiesiog išmesk. Neverta saugoti drabužių, kurių pati savaime nenori nešioti. Batams taikykite tuos pačius metodus. Taip spintoje atsiras daugiau vietos ir išvengsi papildomo vargo priimant lemtingą sprendimą.

Daug svarbiau už tai yra kosmetinės priežiūra. Pasistenkite turinį tikrinti bent kas pusmetį. Tai bus puiki proga atsikratyti pasenusia produkcija ir apsirūpinti sezono naujovėmis. Laikykite priemones atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių ir sandariai uždarykite po kiekvieno naudojimo, jei norite ilgiau naudotis bet kokia kosmetikos priemone. Kiekvienos priemonės galiojimo laikas yra skirtingas. Tarkim, tušu patartina naudotis 3-6 mėnesius, skysta pudra ir drėkinamuoju kremu 6-8 mėnesius. Tuo tarpu skaistalai, akių šešėliai, lūpų blizgis, lūpų dažai, biri ar presuota pudra tinkami naudoti iki 1 metų. Lūpų ar akių pieštukas galioja net 18 mėnesių. Tai ne šiaip koks prekybininkų triukas. Galite lengvai pasigauti pavojingą infekciją ar ką nors rimčiau. Dėl to neverta gailėti  išmesti pasenusios kosmetikos. Daiktai kaip ir mūsų kūnas reikalauja nemažai priežiūros. Kosmetikai padėti atsinaujinti galbūt ir negalėsite, bet tinkamai besirūpindama rūbais ar batais, ilgiau juos naudosite. Palepinkite batelius kremais, impregnatoriais ar atstatančiais purškikliais. Rūbams dažnas skalbimas tikrai nepadės išsaugoti pradinės kokybės, bet visada galite juos prikelti antram gyvenimui. Tarkim, ilgai nešioti ir nusitrynę džinai puikiai tiks jei norite turėti džinsinius šortukus. Nukirpkite iki jums norimo ilgio, papešiokite siūlelius ir štai jums nauji šortukai. Kaip matote nėra sudėtinga atsinaujinti. Turėkite tik daugiau kūrybiškumo bei noro keistis ir viskas taps įmanoma.

 

Nemokamas siuntimas

Visiems užsakymams virš 30€

Greitas

Užsakymų paruošimas

30 dienų

Pinigų grąžinimas

Asmens duomenų

Apsauga