Pavasario vasaros šukuosenos ir pynimai tendencijos 2021.

pavasario vasaros šukuosenos

Naujieji šukuosenų madų vėjai grąžina mums praėjusių metų topų viršūnėsė karaliavusius pynimus. Tai viena iš tokių šukuosenų, kurias galime pritaikyti bet kokia proga. Mėgstančioms ilgiau panaršyti interneto platybėse yra siūloma begalę būdų kaip būtų galima supinti plaukus ir kiekvieną dieną atrodyti vis kitaip. Pynimai sukuria ypač elegantišką ir moterišką įvaizdį, kurį galite realizuoti vos per keletą minučių, jei pamažu tobulinsite savo įgūdžius.

  1. Įprasta žuvies uodega.

Pirmiausia pradėkite nuo elementariausių pynimų. Žemiau esančiame video Lauren Conrad dremonstruoja kaip per keletą žingsnių lengvai galima sukurti romantišką įvaizdį.

  1. Elegantiška žuvies uodega

Šiame video pamatysite, kaip yra pynama žuvies uodega, kuri prasideda viršugalvyje.

  1. Susukta žuvies uodega

Tai dar vienas video, kuriame pamatysite kaip žuvies uodega akimirksniu gali virsti į žavingą vakarinę šukuoseną.

  1. Olandiškas pynimas

O dabar pamėginkite kur kas įmantresnį pynimą. Nenusiminkite, jei pirmąjį kartą nepavyks atkartoti, kaip tai yra daroma video. Turėkite omenyje, jog tai daro profesionalas, kuriam šis pynimas jau yra įprasta procedūra.

  1. Krioklio pynimas

Tai viena iš romantiškiausių šukuosenų, kurias gali sukurti pynimo metodas. Moterys šią šukuoseną renkasi įvairiausiomis progomis.

  1. Elegantiškas krioklys

Kaip visada tobulėjančios šukuosenos siūlo jums prabangiai atrodantį pynimą, kuris atrodys itin elegantiškai prie subtilios vakarinės suknelės.

  1. Išvirkščias prancūžiškas pynimas

Ir pabaigai pristatau jums tikriausiai jau nebe naujovę, tačiau hitu tapusią šukuoseną.

Nemokamas siuntimas

Visiems užsakymams virš 30€

Greitas

Užsakymų paruošimas

30 dienų

Pinigų grąžinimas

Asmens duomenų

Apsauga