Sausos odos priežiūra

Keičiantis sezonui ar hormoninei pusiausvyrai moterų organizme, keičiasi ir odos būklė. Tai vyksta dėl kenksmingų aplinkos veiksnių, tokių kaip netinkama sausos odos priežiūra. Taip pat ligų ar senėjimo procesai. Taigi, kokie yra sausos odos požymiai? Oda tampa jautresnė, mažiau elastinga ir praranda savo natūralų minkštumą. Veido oda ypač kenčia nuo išsausėjimo, netgi sausa oda niežti.  Tik nusiprausus juntame nemalonų traukimo jausmą. Dėl to greičiau atsiranda ir bauginančios smulkios raukšlelės.

Tikriausiai neverta priminti, kad vanduo organizmui teikia nepamainomą naudą. Odai vanduo yra bene svarbiausias dalykas. Sausėjimas – pirmasis požymis, kad jūsų organizmui trūksta vandens. Piktnaudžiavimas kava gali prisidėti prie odos sausėjimo, nes kofeinas varo skysčius ir kitas naudingas medžiagas. Netinkama odos priežiūra – tai per dažnas prausimas ir pilingas, naudojami spirituoti tonikai, per karštas vanduo, kaitinimasis soliariume. Odos būklei kenkia ir kai kurie aplinkos faktoriai – vėjas, šaltis ir saulės ultravioletiniai spinduliai ir Jūsų oda tampa labai sausa. Vyresniame amžiuje odai darosi sunkiau išsaugoti drėgmę. Taip pat sumažėjusi odos barjerinė funkcija ar genetiškai nulemtos ligos turi įtakos mūsų sausos odos būklei. Nepamirškime ir blogos mitybos įpročių. Odai gali stigti vitamino A, kurio gausu morkose, pomidoruose ir špinatuose. Labai svarbu sausai odai atitinkami vitaminai, minėtasis A ir E.

Sausos odos priežiūra prasideda nuo elementaraus valymo. Netingėkite prieš naktį nusivalyti makiažo likučių, kartu pašalinsite dulkes ir apmirusio epidermio ląsteles. Plaudamiesi veidą vandeniu iš čiaupo ir paprastu muilu, pašalinsite apsauginį odos sluoksnį, saugantį odos drėgmę. Geriau naudokite pienelį makiažui ar tonikus be alkoholio. Tokiu būdu pašalinsite visus nešvarumus ir sudrėkinsite odą.

Nuolat naudodami drėkinamuosius kremus, kuriuose gausu maitamūjų aliejų ir riebalų, padėsite odai išlikti stangriai ir elastingai. Tinkamas kremas neturi palikti ant odos blizgaus sluoksnio. Tepkite bent 2 kartus per dieną. Jei kremas greitai susigers, galite pakartoti procedūrą po 15-20 minučių. Nakčiai pasitepkite šiam laikotarpiui skirtu kremu, kuriame paprastai būna daugiau naudingų veikliųjų medžiagų. Oda nakties metu geriau įsisavina įvairias priemones dėl intensyvesnės kraujotakos. Jei jūsų išsausėjusiai odai reikalinga skubi pagalba, naudokite kaukes. Jokiu būdu nesirinkite kaukių, kuriuose yra kosmetinio molio ar, kurias užsitepus, reikia nusilupti. Tai dar labiau sudirgins odą. Rinkitės kreminės konsistencijos kaukes, kurios akimirksniu pagerins odos būklę arba specialios gamybos lakštines kaukes.

Pasirinkę geras kosmetines priemones ir saugodami odą nuo nepageidaujamų veiksnių, palaikysime ją sveiką ir elastingą. Gerkite daugiau vandens, domėkitės sveika mityba, oda tampa iškarto sausa kai nėra gaunami atitinkami vitaminai, ir dažniau pasilepinkite atpalaiduojačiomis proceūromis. Juk tikrasis grožis slypi viduje, organizmo ir sielos harmoningoje vienybėje.

Nemokamas siuntimas

Visiems užsakymams virš 30€

Greitas

Užsakymų paruošimas

30 dienų

Pinigų grąžinimas

Asmens duomenų

Apsauga