Seksualumas arba kitaip paslaptinga moterų gudrybė.

 

Seksualumas, kaip savybė, suvokiama įvairiai. Paklauskime vien vyro ir moters, kaip jie supranta kas yra seksualumas, ar šią savybę, ir tikriausiai sulauksime skirtingų atsakymų. Natūralu, kad mes pasaulį kiekvienas suvokiame savaip. Tai ir daro mus unikaliais. Tačiau, spaudoje ir televizijoje matome kitokias tendencijas. Jaunos merginos lyg išprotėję seka naujausias dietas ar ryžtasi gerti piliules vardan tobulos figūros. Ekrane pasirodančios žymios moterys net nenutuokia kokį spaudimą daro toms merginoms. O kas belieka, kai jaunas kūnas, tiksliau kūnas, kurio matmenys idealiai atitinka šiuolaikinį standartą, yra parduodamas už nemenką kainą. Juk daug maloniau akims matyti grakščią ir išpuoselėtą figūrą. Tačiau, ateina laikas, kai akims norisi pailsėti ir pasiklausyti, ką slepia savyje ta žavi būtybė.

Kai pradedame pamažu pasinerti į pramogų pasaulį ir juo domėtis, palaipsniui atrandame, kas yra kas. Jei kalbėtume bendrai, rastume nemažai pavyzdžių, įrodančių, kad seksuali išvaizda gali nulemti karjerą. Toliau seka prabangus gyvenimas ir nesibaigiantys vakarėliai. Toks paviršutiniškas požiūris dažnai sudaro klaidingą įspūdį. Kol daili mergina pasiekia “sceną” yra praeinamas ne vienas etapas. Dabar verta paminėti tai, kad moterų seksualumas niekada nebuvo suvokiamas kaip gryna savybė. Tai ne iškilus biustas ar liekna talija. Kūnas čia atlieka mažiausiai reikšmingą rolę.

 

Garsioji Marilyn Monro iki šiol yra laikoma seksualiausia moterimi pasaulyje. Marilyn jaunystėje buvo visai kitokia, bet pramogų pasaulis reikalavo tam tikro įvaizdžio.  Ne paslaptis, kad šviesūs plaukai visuomet labiau pritraukia vyrų dėmesį. Prisiminkite balsą, kuriuo žavioji blondinė atlieka ” Happy Birthday Mr President”, ar seksualiai pražiotas lūpas kas antrame kadre. Tai maža dalis visko, ko jai teko išmokti. Deja, gražioji gyvenimo pusė buvo tik priedanga, slepianti skausmingus išgyvenimus.

Seksualumas turi begalę išraiškos formų. Kasmet vykstantis “Victoria’s Secret” apatinio trikotažo pristatymo renginys susilaukia nemažai dėmesio. Visų pirma, dėl supermodelių, kaip Adriana Lima, Miranda Kerr, Alessandra Ambrosio ir t.t. Ne viena moteris svajoja turėti tokias įspūdingas kūno linijas. Antra,demonstruojamas apatinis trikotažas. Sakytume, na ir kas čia tokio ypatingo, paprasti apatiniai. Vargu ar 2,5 mln. dolerių kainuojanti liemenėlė galėtų vadintis paprasta. Toliau seka svarbiausioji renginio dalis – šou. Šiam įvykiui ruošiamasi visus metus. Kruopščiai parenkami modeliai, kuriami apatiniai, priderinamos scenos dekoracijos, pakviečiami aukščiausio lygio atlikėjai ir pastovi reklaminė kompanija, kuri rūpinasi, kad Victoria’s Secret vardas išlaikytų savo populiarumą. Renginys tiesiog alsuoja beprotišku seksualumu. Kiekviena manekenė kažkuo žavi. Pasižiūrėkite į jų eisenas, žvilgsnius, ar klasikinius oro bučinukus. Merginos su jumis flirtuoja ir tai , brangieji, yra seksualumo išraiškos.

Tikram seksualumui sukurti nereikia didelių investicijų. Moterims, būti seksualiomis labai paprasta. Panaudojusi kūno kalbą ir tinkamus žodžius, gali lengvai suvilioti vyrą. Supraskite vieną paprastą tiesą, seksualumas – vidinė savybė. Tai tikrosios tavęs pasirodymas. Jokie prabangūs apatiniai ar seksualūs drabužėliai nepadarys tavęs kitokia, jei to nenorėsi pati. Todėl, prieš pradėdama ieškoti gundymo objekto privalai pamilti save ir savo kūną. Tokia tikroji seksualumo kaina.

Nemokamas siuntimas

Visiems užsakymams virš 30€

Greitas

Užsakymų paruošimas

30 dienų

Pinigų grąžinimas

Asmens duomenų

Apsauga