Kaip suteikti plaukams daugiau apimties namų sąlygomis?

Kiekviena esame svajoję ar vis dar svajojame apie purius ir lengvai krintančius plaukus. Išbandome nemažai plaukų priežiūros priemonių, kurios žada puikius rezultatus, kaip plaukų apimties didinimas. Tai lyg neįgyvendinama svajonė, kaip ir ilgi plaukai per mėnesį. Iš pradžių suvilioja priemonės kvapas ar tekstūra, bet plaukai išlieka tokie patys. O paslaptis slypi keliuose paprastuose žingsniuose.

Jei norite turėti purius plaukus, keiskite savo plaukų formavimo įpročius. Kasdien palaikydami tą patį formavimo stilių, skatinate plaukus vienodai sugulti ir priglusti prie galvos odos. Ilgi plaukai atrodo sulipę ir ploni. Jei norite to išvengti, pakeiskite plaukų sklastymo vietą ar šukuokite plaukus atgal, nepalikdami sklakstymo, kaip legendinė prancūzų aktorė Brigitte Bardot.

Tai gali pasirodyti jums keista, bet pabandykite pirmiausia ištrinkti galvą kondicionieriumi, o vėliau išsiplauti su šampūnu. Kondicionierius puoselėja plaukus, bet tuo pačiu suteikia jiems svorio. Šampūnas nuplaus kondicionieriaus likučius. Juk švarūs plaukai – purūs plaukai.

Tinkamas kirpimas kaip ir plaukų ilgis taip pat yra purių plaukų paslaptis. Vienodo ilgio plaukai visada atrodys ploni, kaip ir labai iškarpyti plaukai. Todėl paprašykite savo kirpėjos pritaikyti būtent jums savitą kirpimo būdą. Kadangi kas tinka vienai, ne visada tiks ir kitai. Tai priklauso nuo jūsų veido formos, plaukų apimties bei plaukų tekstūros. Suteikite plaukams daugiau purumo naudodami džiovintuvą. Nuimkite karšio koncentratorių, jei norite plaukams suteikti daugiau šiurkštumo ir apimties. Užbaikite šalta srove, laikydami džiovintuvą ties šaknimis.

Dar vienas būdas, pasiekti didesnį plaukų purumą, yra žinomas nuo seniausių laikų. Tai lengvų augalų ir gėlių aliejai. Populiariausi palmių ir kokosų. Jie padeda lengviau pašalinti jūsų galvos odos riebalus trinkimo metu. Taip pat galite pamėginti sausąjį šampūną ar plaukų pudrą. Įtrinkite tarp delnų nedidelį kiekį pudros ir paskirstykite po plaukus. Ši priemonė taps nepamainoma riebių plaukų savininkėms arba norinčios, kad plaukai atrodytų tokie pat purūs, kaip pirmą dieną po plovimo.

Ir toms, kurios dar nepasiryžo įsigyti plaukų suktukų, siūlau jau šį vakarą tai išmėginti. Naudokite storus suktukus lengvoms garbanos sukurti. Sukite vos drėgnus plaukus ir leiskite jiems pilnai išdžiūti. Galiausiai išimkite suktukus ir su pirštais paskirstykite garbanas. Ir štai esate pasiruošusi bet kokiam vakarėliui ar ypatingai progai.

 

Nemokamas siuntimas

Visiems užsakymams virš 30€

Greitas

Užsakymų paruošimas

30 dienų

Pinigų grąžinimas

Asmens duomenų

Apsauga