Vonios burbulas “Spurgutis”

Produkto šiuo metu neturime.

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje užsakymams virš 30€

  • užsisakykite produktą iki 12.00 val. Paruošime ir išsiųsime ta pačią dieną


Tas jausmas, kai po intensyvios darbo dienos atsiguli į nuostabiai kvepiančią vonią ir trumpam pamiršti visus savo rūpesčius tampa įmanomas su mūsų naująja vonios bomba. Tai itin raminančio ir gurmaniško kvapo gaminys, skirtas atpalaiduoti Jūsų pavargusius raumenis, praskaidrinti mintis ir nuraminti išsekusią odą.

Išbandykite mūsų naujieną. Tai 180g vandenyje tirpstantis ir putojantis vonios burbulas Jūsų kokybiškam poilsiui vonioje. Galite išsirinkti labiausiai Jus viliojantį kvapą. Keturi kvapai, atpalaiduojanti vonia, ko daugiau reikia, tiesa?

 
 
 

Havajietiškas mangas skirtas egzotinių kvapų mėgėjams. Tai gaivus, tropinis kvapas, kuris gerina emocinę būklę, atpalaiduoja raumenis bei veikia tonizuojančiai.

 

Tropiškasis kokosas mintimis nuskraidins Jus į šiltuosius kraštus, kur dienas galite leisti ramiai ir džiaugtis tropine šiluma. Tai itin švelnus kvapas. Kokosas labai naudingas Jūsų odai. Tai drėkinantis ir maitinantis odą tirpstantis burbuliukas. 

Mandarinas ir greipfrutas tikra citrusinių vaisių bomba Jūsų vonios kambaryje. Nuimkite stresą, pagerinkite emocinę būklę, pasinėrę į egzotinę kelionę su šiuo tropiniu vonios burbuliuku.

 

Kramtomosios gumos arba Bubble Gum kvapnioji bomba primins Jums vaikystę. Kvapas gaivinantis, švelnus ir šiltas. Atsipalaiduokite ir leiskite mintims skristi.

Kiekvienas burbulas yra pagamintas iš citrinos rūgšties ir natrio bikarbonato (kitap dar žinoma kaip soda), kad veiktų minkštinančiai vandenį. Taip pat sudėtyje yra taukmedžio sviesto bei kvapniųjų eterinių aliejų, kurie drėkina ir švelnina Jūsų odą.