Kaip išsirinkti oro drėkintuvą?

Yra šimtai eterinių aliejaus difuzorių, kurių kaina svyruoja nuo 10 iki 100 ar daugiau urų. Pradžioje reikėtų paklausti savęs kokia bus jo paskirtis? Kalbėjomės su specialistais, kurie padės jums apsispresti, kad galėtumėte pasirinkti tinkamą oro drėkintuvą.

Kas yra eterinio aliejaus difuzorius?

Eterinių aliejų kvapų pasisavinimas oru yra vienas populiariausių eterinių aliejų naudojimo būdų. Difuzorius yra elektrinis prietaisas, kuris paskirsto jūsų pasirinktą eterinį aliejų kambaryje ar namuose. Sukuria labai patrauklų kvapą ir gali būtį naudojamas labai ilgą laiką, jai yra tinkamai prižiūrimas.

Populiariausias drėkintuvo tipas

Specialistai rekomenduoja naudoti ultragarsinį difuzorių. Jie paprastai prieinami net  turintiems ribotą biudžetą, yra lengvai valomi ir paprastai nelūžta. Šio tipo difuzorius elektroniniais dažniais vibruoja, sukelia verdančio vandens efektą, bet be karščio. Vibracijos suskaido eterinius aliejus į mažytes mikrodaleles, kurios išsisklaido ore smulkaus rūkelio pavidalu.

Kaip išsirinkti oro drėkintuvą?

Netaupykite, įsitikinkite kad difuzorių lengva išvalyti. Ar jam reikės papildomų filtrų? Ar jame įmontuotas laikmatis, kuris leis išskirti reikiamą kiekį eterinių aliejų. Laiko nustatymai turėtų trukti valandą ar ilgiau. Geras difuzorius išsklaidys pakankamai oro, kad kambarys pakviptų greičiau nei per 30 minučių.

Stenkitės išvengti karščio

Kadangi rinkoje yra tiek daug skirtingų difuzorių, renkantis juos savo namams nesunku pasiklysti. „Saugokitės garų difuzorių, žvakių difuzorių ar karštų plokštelių difuzorių, nes jie kaitina aliejų, trikdydami jų subtilias savybes. Šiluma sumažina jūsų eterinių aliejų efektyvumą ir galiausiai jums teks daugiau naudoti rezultatams pasiekti.

Kaip naudoti difuzorių?

Prijungus įrenginį prie elektros šaltinio, bakelį gali tekti pripildyti vandens (kai kuriems difuzoriams vandens nereikia) , įlašinti nuo 3 iki 10 lašų eterinio aliejaus, priklausomai nuo difuzoriaus dydžio. Nustatykite laikmatį, paspauskite maitinimo mygtuką ir mėgaukitės. Daugumos prietaisų aprašymai leis sužinoti veikimo laiką iki kol bakelis išdžius ir vanduo pasibaigs.

Kokį eterinį aliejų pasirinkti?

GERIAUSI PASIŪLYMAI

Susisieksime su jumis, pranešdami apie geriausias akcijas.

Savaitės perkamiausi

Nemokamas siuntimas

Visiems užsakymams virš 30€

Greitas

Užsakymų paruošimas

30 dienų

Pinigų grąžinimas

Asmens duomenų

Apsauga