Kaip panaikinti degėsių kvapą namuose 100%

Norėdami išvalyti ir dezodoruoti orą namuose, į difuzorių įlašinkite 15 – 20 lašų eterinio aliejaus ir leiskite kvapui užpildyti orą. Citrinų eterinis aliejus gali išgryninti orą, suteikdamas gaivų kvapą. Arbatmedžio aliejus – dar vienas eterinis aliejus, paprastai naudojamas orui dezodoruoti ir valyti.

Dažniausiai naudojami eteriniai aliejai blogam kvapui pašalinti

Atidžiau pažvelkime į citrusinių vaisių eterinius aliejus, kuriuos galite naudoti:

Bergamotas – mažiau paplitęs citrusinis aliejus, kurio aromatas primena apelsiną su gėlių savybėmis.

Citrinžolė – stiprus citrinos aromatas, gaivus ir gaivinantis. Jį galima maišyti su kitais eteriniais aliejais ir lengvai perpildyti kitus mišinyje esančius aliejus, todėl derinant su kitais aliejais jis turėtų būti naudojamas minimaliais kiekiais.

Pipirmėtė – šis eterinis aliejus, kaip žinoma, grynina orą, protą ir dvasią. Jis turi koncentruotą aromatą ir gerai dera su kitais eteriniais aliejais. Tai puikus aliejus, kurį galima naudoti namuose.

Kiti eteriniai aliejai, kuriuos galite naudoti dūmų kvapui malšinti, yra levandų, rozmarinų, šalavijų ir pipirmėčių aliejus.

Kiti namų sprendimai kaip panaikinti degėsių kvapą namuose

Be visų anksčiau išvardytų eterinių aliejų, padedančių pašalinti dūmų kvapą, yra ir kitų buitinių priemonių, kurias galite naudoti. Baltasis actas puikiai neutralizuoja užsispyrusius kvapus, jį galima naudoti ir audiniuose.

Taip pat pravartu valyti visus namų, automobilio ar kur nors esančio užsispyrusio dūmų kvapo paviršius. Atidaryti langus, kad viskas išsispręstų, niekada neužtenka.

Populiariausias sprendimas – naudoti difuzorius, nes mažytės mikroskopinės eterinių aliejų dalelės plinta po namus panašiai, kad dūmai efektyviai patektų į visas dūmų pažeistas vietas.

GERIAUSI PASIŪLYMAI

Susisieksime su jumis, pranešdami apie geriausias akcijas.

Savaitės perkamiausi

Prenumeruok ir laimėk 50 € Namanijos dovanų koponą!

Mėnesio laimėtoja renkame atsitiktiniu būdu ir informuojame asmeniškai.

Nemokamas siuntimas

Visiems užsakymams virš 30€

Greitas

Užsakymų paruošimas

30 dienų

Pinigų grąžinimas

Asmens duomenų

Apsauga