Kalėdinės dekoracijos pasidaryk pats – 10 idėjų

Didžiųjų metų švenčių laukimas jau prasideda! Taigi dabar yra pats geriausias laikas pasitelkti savo fantaziją ir pradėti ruoštis Kalėdoms kartu su šeima. Ir tam nebūtinai reikia išleisti daug pinigų. Namų dekoracijas galite pasidaryti patys. Panaudoję turimas medžiagas namuose, ne tik sutaupysite, bet ir įnešite į savo namus šventišką nuotaiką. Su džiaugsmu, pristatome Jums 10 pasidaryk pats Kalėdinių idėjų namams! 

#1 Atviručių eglutė

Kiekviena šeima tikriausiai per didžiąsias metų šventes gauna bent vieną atviruką. Dabar pats geriausias laikas panaudoti sukauptą kolekciją ir sukurkiti žaismingą Kalėdų eglutę. Tai taps Jūsų namų išskirtine deokracija ir populiariausia viena šventiniams kadrams įamžinti.

#2 Kaspinai dovanoms

Jokios Kalėdoms neįsivaizduojamos be dovanų. Ne mažiau svarbu yra kaip jos bus įpakuotos. Tam puikiai tik popieriniai pirkinių maišeliai ir nebenešiojami languoti marškiniai. Panaudokite turimos eglės šakelę, ar iškirpkite paprastą dovanų kortelę vardui ir džiuginkite savo artimuosius šiuo draugišku aplinkai sprendimu.

#3 Vardų kortelės

Jei jūsų šeima yra gausi ir kiekvienas šventes susirenka didelis artimųjų ratas, suplanuokite iš anksto sėdėjimo planą savo iškilmingam vakarui. Tam puikiai tiks Kalėdiniai saldumynai. Atspausdinkite artimųjų vardus arba nuoširdesniam įspūdžiui sukurti, užrašykite korteles ranka. Patikėkite, ši maža smulkmena neliks nepastebėta.

#4 Natūralios dekoracijos

Dabar yra pats geriausias laikas pradėti ruošti šventines dekoracijas Jūsų namams. Pats paprasčiausias ir dažniausiai sutinkamas dekoro elementas per Kalėdas yra džiovinti apelsinai. Taip pats suplanuokite išvyką į artimiausią mišką ir nepatingėkite prisirinkti kankorėžių, kurie suteiks eglutei daugiau jaukumo ir natūralumo.

#5 Cinamoninis aromatas

Kalėdos ir cinamonas, kaip du neišskiriami draugai. Tas šiltas cinamono aromatas pripildo namų erdves nepaprasto jaukumo ir išskirtinumo. Ši idėja yra labai lengvai įgyvendinama. Jums prireiks tik paprastos žvakės, cinamono lazdelių ir lininių juostelių. Ir nuostabus aromatas skleisis akimirksiu.

#6 Kalėdinis vainikas

Kalėdinis vainikas gali taip pat atrodyti originaliai. Kurkite jį iš kaspinų dovanoms, pom-pom kamuoliukų iš siūlų, kankorėžių ar graikiškų riešutų. Pasitelkite fantaziją ir nebijokite eksperimentuoti.

#7 Kalėdiniai šiaudeliai

Jei mėgstate mažus akcentus ant šventinio stalo, skirkite dėmesio ir šiaudeliams gėrimui. Juos galima puošti įvairiais Kalėdiniais ornamentais, blizgučiais ar kitomis mielomis detalėmis.

#8 Kalėdiniai aksesuarai

Imituoti sniegą ištikrūjų labai paprasta. Tam puikiai tinka paprasčiausia druska ar cukrus. Panaudokite paprastą dekoratyvinę eglutę, elniuką, ar kankorėžiukus. Sukurkite mažą pasaką druskinėje.

#9 Popierinės snaigės

Ar prisimenate kiek džiaugsmo patirdavote karpydami vaikystėje popierines snaiges? Tai ne tik puikus užsiėmimas, suburiantis visą šeimą. Tai gali tapti eglės ar Jūsų namų langų mieliausia dekoracija. Vaikams bus nepaprastai smagu prisidėti prie namų puošybos, o Jums tai tikrai nieko nekainuos!

#10 Advento kalendorius

Tai vienas iš svarbiausių šventinio laukimo elementų. Jeigu Jūsų šeimoje yra mažųjų nenuoramų laukiančių Kalėdų, būtinai skirkite laiko tokiam kalendoriui sukurti. Kiekviena žvaigždutė gali slėpti savo viduje mažą saldainiuką, kuris atiteks už padarytą gerą darbą. Arba parašykite savo antrajai pusei motyvuojančią žinutę, ar komplimentą. Toks mažas žaidimas suteiks Jūsų laukimui mielų ir įsimintinų akimirkų.

Nemokamas siuntimas

Visiems užsakymams virš 30€

Greitas

Užsakymų paruošimas

30 dienų

Pinigų grąžinimas

Asmens duomenų

Apsauga